سورس برنامه نویسی ، آموزش ، قالب وردپرس ، اسکریپت ، گرافیک ، آموزش کاربردی، دانلود رایگان ، قالب

تبليغات شما در داده باران
تبلیغات در داده باران

افزونه وردپرس کپچای فارسی گوگل

افزونه وردپرس کپچای فارسی گوگل 

دلیل نگارش این نوشته از آنجا ریشه گرفت که بدنبال فارسی کردن کپچای محبوب و کاربر پسند گوگل بودیم و در این زمینه جستجو های زیادی کردیم. راه حل های زیادی در اینترنت و نتایج جستجو در این خصوص پیدا کردیم. از کدنویسی و کدهای معرفی شده در مرجع خود گوگل دولاپر گرفته تا مراجع مختلف وردپرسی هر کدام راه حل های نسبتا پیچیده و خاصی را معرفی کرده بودند که به راحتی قابل استفاده نبود.

تعدادی افزونه هم برای اضافه کردن آسان کپچای گوگل به سایت وردپرسی پیدا کردیم که هر کدام ضعف ها و نقایص و معایبی داشت !

مثلا یک مورد برای تعویض زبان نیازمند خرید نسخه حرفه ای به مبلغ 16 دلار بود . و موارد دیگر نیز آنچه که لازم بود را بطور کامل ارایه نمی کردند. نهایتا پس از تست پلاگین های مختلف به یک مورد رایگان و مفید رسیدیم.

captcha2

wp-recaptcha-integration screenshot 3

 

نام این افزونه WordPress ReCaptcha Integration است

wp-recaptcha-integration screenshot 2

wp-recaptcha-integration screenshot 3

افزونه وردپرس کپچای فارسی گوگل

این افزونه در مخزن وردپرس با این لینک به رایگان موجود است و هرچند مدت نسبتا زیادی از آپدیت آن گذشته ولی به خوبی با جدیدترین نسخه 4.6.1 وردپرس و سیستم کپچای جدید گوگل سازگاری داشت و بخوبی کار می کند.

به راحتی پس از نصب و فعالسازی میتوانید از بخش تنظیمات ان با وارد کردن کلید های اکانت ریکپچای گوگل خود و تنظیم زبان به زبان فارسی یا زبان دلخواه خود ، از این افزونه استفاده کنید.

لذا در ادامه لینک دانلود این افزونه را برای شما کاربران گرامی داده باران قرار دادیم که به راحتی بتوانید از کپچای حرفه ای گوگل به زبان فارسی بخش های مختلف سایت مثل فرم ارسال نظرات و فرم های ورود و ثبت نام استفاده کنید و از دسترسی اسپم بات ها و حملات بروت فورس به وبسایت خودتان جلوگیری کنید.

ارسال دیدگاه

قبل از ارسال دیدگاه به نکات زیر توجه کنید :
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید و منتشر نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی هرزنامه محسوب و حذف می شوند

پاسخ دهید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..