سورس برنامه نویسی ، آموزش ، قالب وردپرس ، اسکریپت ، گرافیک ، آموزش کاربردی، دانلود رایگان ، قالب

آگهی های داده باران
کانال تلگرام داده باران

آموزش جامع مدیریت هاست در سی پنل قسمت ۱

آموزش جامع مدیریت هاست در سی پنل قسمت ۱Reviewed by محمد دریابیان on Apr 12Rating: 5.0آموزش جامع مدیریت هاست در سی پنل قسمت ۱پنل هاستینگ سی پنل یکی از محبوبترین کنترل پنل های مدیریت سایت ها میباشد امروز قصد داریم دوره های آموزشی را در اختیار شما کاربران گرامی در رابطه با این کنترل پنل محبوب قرار دهیم. در جلسه نخست به معرفی پنل های مدیریت هاست می پردازیم و تفاوت و ویژگی های آنها را عنوان میکنیم. در مجموع بر اساس امکاناتی که در cpanel در اختیار مدیر سایت قرار میدهد ، انتخاب ما برای داشتن یک پنل حرفه ای خواهد بود.

آموزش جامع مدیریت هاست در سی پنل قسمت 1

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران سایت داده باران

پنل هاستینگ سی پنل یکی از محبوبترین کنترل پنل های مدیریت سایت ها میباشد امروز قصد داریم دوره های آموزشی را در اختیار شما کاربران گرامی در رابطه با این کنترل پنل محبوب قرار دهیم. در جلسه نخست به معرفی پنل های مدیریت هاست می پردازیم و تفاوت و ویژگی های آنها را عنوان میکنیم. در مجموع بر اساس امکاناتی که در cpanel در اختیار مدیر سایت قرار میدهد ، انتخاب ما برای داشتن یک پنل حرفه ای خواهد بود.

با توجه به اینکه برای مدیریت سرویس هاست خود دارای چند انتخاب بین کنترل پنلهای مطرح در دنیا هستید ، این جلسه قصد معرفی این پنل ها را داریم تا با دید بازتری نسبت به ویژگی های این پنل ها و اینکه عملا وظایف پنل های مدیریت هاست چیست ، آشنا شوید.

 

 

 

 

مدرس : مهندس ابوالفضل طالبی

مدت زمان : ۱۰:۰۷ دقیقه

سطح آموزش : متوسط

 

ارسال دیدگاه

قبل از ارسال دیدگاه به نکات زیر توجه کنید :
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید و منتشر نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی هرزنامه محسوب شده و IP فرستنده مسدود خواهد شد.

پاسخ دهید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..