• آیدی کانال مورد نظر را بدون @ وارد کنید.
  • 0 تومان

توضیحات :

افزایش ممبر کانال تلگرام :

بررسی ها نشان داده که کاربران، تمایل بیشتری برای عضویت و ماندگاری در کانال ها و شبکه های اجتماعی با تعداد اعضاء بیشتر دارند.

اگر در شروع یک کسب و کار هستید یا اینکه به تازگی سایت و کانال خود را راه اندازی کرده اید، ما بهترین و ارزانترین پکیج و روش افزایش عضو تلگرام را برای شما آماده کرده ایم.

اعضاء اضافه شده به کانال شما همگی زنده و واقعی هستند و بوسیله تبلیغات ما و با اختیار خودشان در کانال شما عضو می شوند و به همین دلیل امکان ماندگاری و جذب عضو بیشتری را برای شما به همراه خواهند داشت.

بخصوص اگر محتوای کانال تلگرام شما مفید و جذاب باشد، با جذب اعضاء می توانید رشد کسب و کار و بازدید کننده خود را بصورت تصاعدی مشاهده کنید.

امروزه با توجه به میلیون ها کاربر حاضر در شبکه اجتماعی تلگرام، تبلیغات در تلگرام را برای کسب و کارهای مختلف، بسیار ارزان و مقرون بصرفه کرده و ارتباط مستقیم و خوبی بین شما و مشتریان تان برقرار می کند.


  • – افزایش ممبر (عضو) برای کانال شما بلافاصله پس از پرداخت شروع خواهد شد و بستگی به تعداد ممبر درخواستی بین یک ساعت تا 24 ساعت تکمیل و گزارش آن برای شما ایمیل و پیامک خواهد شد.
  • – بر خلاف روش هایی که اعضاء فیک و غیر واقعی به کانال شما اضافه میکنند، اعضاء اضافه شده توسط داده باران، ایرانی و واقعی هستند و باعث افزایش بازدید از سایت و کانال شما نیز خواهند شد و این باعث بهبود رتبه سایت شما در موتور های جستجو و الکسا و در نتیجه موجب افزایش فروش و درآمد کسب و کار شما خواهد شد.