قوانین و مقررات :
قوانین و مقررات استفاده از خدمات وبسایت داده باران :
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات داده باران به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت داده باران و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
کلیه اصول و رویه‏‌های داده باران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وبسایت داده باران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات داده باران اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات داده باران استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وبسایت داده باران ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وبسایت داده باران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا تخفیف ها، امکان دارد وبسایت داده باران برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه وبسایت داده باران را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۹۱۱۷۱۹۵۹۳۳ تنها شماره‌ای است که وبسایت داده باران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان وبسایت داده باران ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این فروشگاه اینترنتی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@dadebaran.ir یا بخش تماس با ما اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وبسایت داده باران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وبسایت داده باران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وبسایت داده باران ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وبسایت داده باران، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبسایت داده باران جزئی از اموال وبسایت داده باران محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وبسایت داده باران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وبسایت داده باران محفوظ می‏‌دارد.

 

اسپانسرها :

  • شرکت پویاهاست : پشتیبانی بخش دموی قالب ها
  • شرکت میزبان ایران : پشتیبانی بخش آپلودسنتر و سرور دانلود
  • شرکت هاست دانلود : پشتیبانی بخش انجمن گفتگو
  • شرکت نیک هاست : پشتیبانی بخش گیم سایت

 

 

 

اگر چنانچه مایل به نویسندگی در سایت داده باران هستید یا پیشنهاد و انتقادی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.