سورس برنامه نویسی ، آموزش ، قالب وردپرس ، اسکریپت ، گرافیک ، آموزش کاربردی، دانلود رایگان ، قالب

آگهی های داده باران
کانال تلگرام داده باران

دانلود سورس اپلکیشن آندروید گالری عکس Material Wallpaper نسخه ۲٫۰٫۰

دانلود سورس اپلکیشن آندروید گالری عکس Material Wallpaper نسخه ۲٫۰٫۰Reviewed by محمد دریابیان on Jul 30Rating: 5.0دانلود سورس اپلکيشن آندرويد گالري عکس Material Wallpaper نسخه 2.0.0Material Wallpaper نام یک سورس اپلکیشن آندرویدی جهت ایجاد گالری تصاویر و تغییر پس زمینه موبایل میباشد این اپلکیشن دارای طراحی زیبا و حرفه ای بوده که به آسانی میتوانید آنرا شخصی سازی کنید. در این پکیج این اپلکیشن برای دو نرم افزار محبوب ویرایش آندروید اکلیپس و آندروید استودیو ارائه شده است. همچنین در داخل پکیج اسکریپت مدیریت گالری و تصاویر نیز موجود است که با نصب آن میتوانید گالری ایجاد و یا حذف کنید این اسکریپت به دیتابیس اپلکیشن وصل بوده و موقع ایجاد و حذف گالری و ... در اپلکیشن نیز تغییرات رخ خواهد داد.

دانلود سورس اپلکیشن آندروید گالری عکس Material Wallpaper نسخه 2.0.0

با سلام و خسته نباشید خدمت داده بارانی های عزیز !

Material Wallpaper نام یک سورس اپلکیشن آندرویدی جهت ایجاد گالری تصاویر و تغییر پس زمینه موبایل میباشد این اپلکیشن دارای طراحی زیبا و حرفه ای بوده که به آسانی میتوانید آنرا شخصی سازی کنید. در این پکیج این اپلکیشن برای دو نرم افزار محبوب ویرایش آندروید اکلیپس و آندروید استودیو ارائه شده است. همچنین در داخل پکیج اسکریپت مدیریت گالری و تصاویر نیز موجود است که با نصب آن میتوانید گالری ایجاد و یا حذف کنید این اسکریپت به دیتابیس اپلکیشن وصل بوده و موقع ایجاد و حذف گالری و … در اپلکیشن نیز تغییرات رخ خواهد داد.

 

 

رمز عبور پیشنمایش :

  • بخش مدیریت :
  • نام کاربری : admin  رمز عبور : admin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این اپلیکیشن رو دانلود و نصب کردید؟ مشکلی داشت؟ نظرات خود را با ما در کادر پایین در میان بذارید. بی صبرانه منتظر نظراتتون هستیم. 🙂
ارسال دیدگاه

قبل از ارسال دیدگاه به نکات زیر توجه کنید :
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید و منتشر نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی هرزنامه محسوب شده و IP فرستنده مسدود خواهد شد.

پاسخ دهید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..