سورس برنامه نویسی ، آموزش ، قالب وردپرس ، اسکریپت ، گرافیک ، آموزش کاربردی، دانلود رایگان ، قالب

آگهی های داده باران
کانال تلگرام داده باران

آموزش جامع مدیریت هاست در سی پنل قسمت ۳

آموزش جامع مدیریت هاست در سی پنل قسمت ۳Reviewed by محمد دریابیان on Apr 12Rating: 5.0آموزش جامع مديريت هاست در سي پنل قسمت 3یکی از پارامترهای مهم در انتخاب سرویس هاست برای وب مسترها همیشه میزان پهنای باند بوده است که در این جلسه توضیحات کاملی در این خصوص ارائه میشود.بخش دیگری که در این جلسه آموزش داده میشود در خصوص منوی آمار میباشد.آمارهایی که باعث میشود شما منابع موجود در هاست را بررسی و میزان مصرف آنها را به صورت نمودارهای آماری مشاهده کنید.بخش دیگری که به شما آموزش داده میشود در خصوص نحوه ایجاد کاربر جدید برای ورود به محیط سی پنل است.

آموزش جامع مدیریت هاست در سی پنل قسمت 3

با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران سایت داده باران

یکی از پارامترهای مهم در انتخاب سرویس هاست برای وب مسترها همیشه میزان پهنای باند بوده است که در این جلسه توضیحات کاملی در این خصوص ارائه میشود. بخش دیگری که در این جلسه آموزش داده میشود در خصوص منوی آمار میباشد. آمارهایی که باعث میشود شما منابع موجود در هاست را بررسی و میزان مصرف آنها را به صورت نمودارهای آماری مشاهده کنید.بخش دیگری که به شما آموزش داده میشود در خصوص نحوه ایجاد کاربر جدید برای ورود به محیط سی پنل است.

در بخش آمار cpanel میتوانید از امکاناتی که در اختیار دارید نیز مطلع شوید.برای مثال حداکثر امکان سایت اکانت ایمیل ، حداکثر میزبان قابل استفاده دیتابیس و … این جلسه آموزشی را مشاهده کنید و خودتان نیز عملی انجام دهید

 

 

مدرس : مهندس ابوالفضل طالبی

مدت زمان : ۱۱:۲۳ دقیقه

سطح : متوسط

 

ارسال دیدگاه

قبل از ارسال دیدگاه به نکات زیر توجه کنید :
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید و منتشر نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی هرزنامه محسوب شده و IP فرستنده مسدود خواهد شد.

پاسخ دهید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..